Akyol Tekstil Üretimlerimiz

Erkek Gömlek

Erkek Gömlek sektöründe önemli bir paya sahip Akyol Tekstil yeni tasarımları ile dikkat çeken modelleri görücüye çıkardı. Yeni koleksiyonda Düz Gömlek, Kareli Gömlek, ve Kot Gömlek, kareli ve düz tasarıma yer vererek erkeklerin dikkatini çekmeyi başardı.

Çocuk Gömlek

Çocuk Gömlekleri her çocuğun dolabında olması gereken kıyafet çeşididir. Günlük hayatta ve vucut saglığı için zarar teşkil etmemekle birlikte, hem şık, hem rahat olmaları için Akyol tekstil Çocuk Gömlek  modellerinde Kalite ve sağlığa önem veriyor.

Bayan Gömlek

Bu yıl bayan gömlek modellerinde Akyol Tekstil genel olarak desenli modeller ve salaş gömlek modelleri şeklinde yer vermiştir. Bayan gömlek modelleri bu sezonda iddialı modeller ve birbirinden şık tasarımlarla koleksiyonlarımızda yer bulmaya devam ediyor.

Misyonumuz

Kalitemizden ödün vermeyerek paket teslimi gömlek üretiyoruz. İstenilen numune veya kalıpla uygun ölçü tablolarını takip ederek Erkek Bayan ve Çocuk Gömlek üretimlerinizde mevcut beklentilerinizin en hızlı en doğru ve en iyi kalitede üretilmesi ve çözüm ortağınız olabilmemiz için sürekli çalışıyoruz.

Üretimlerinizde bizleri tercih ettiğiniz için ve oluşabilecek tüm sorularınızı çekinmeden bizlerle paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Erhan Akyol,

Üretim Çalışma Şeklimiz

Yapılacak tüm çalışmalar kapsamında 4 kişilik ekibimizin branşlarına göre 1 müşteri temsilcisi, 1 Kumaş analisti ve 2 Üretim sorumlusu olacak şekilde aktif olarak 4 uzman personel çalışmaları yürütecektir. Tüm süreç güncel çalışma anında müşteri ile paylaşılarak emir komuta zincirine göre yönetilip eş zamanlı bilgilendirme tarafınıza sunulacaktır.

Anlaşmalı Fabrikamızdan Görüntüler

Gömlek Üretimi

Gömlek Üretim Sürecinde Sizinleyiz

Gömleğiniz kumaş aşamasından paket aşamasına kadar istediğiniz memnuniyeti sürecinde dilediğiniz zaman yanınızdayız..

Gsm : 0553 550 50 10

Pbx  : 0850 550 50 10

İletişime Geçin
Benim Adreslerim

Erhan Akyol 

Mehmet Nesil Özmen Mahallesi Fatih Cad. No:43 Kat:2 Keresteciler Sitesi 34173 Güngören / İstanbul

Email : erhan@erhanakyol.com.tr

Gsm  : 0553 550 50 10

Pbx    : 0850 550 50 10