Merhaba, Ben Erhan Akyol

Biraz kendimden bahsetmek istiyorum :)    

     1985 İstanbul / Sarıyer doğumluyum küçükgen kaç yaşında olduğumu bilmiyorum :) ama büyüdükten sonra karekterim ve yeteneklerim ortaya çıkmaya başladı, kısaca anlatmak istedim; 

     İlk okul 6. sınıfı terk ettikten sonra tekstil hayatı ile tanıştım ve yapmış olduğum işlerde uzmanlaşmak için gerek eğitim gerek nasiyat alarak hep çalıştım askerden sonra ise tekrar okumaya karar verdim. Açık öğretime Kayıt yaptırdım ama umduğum gibi değildi çok şey değişmişti; sırasıyla önce ilk okul sonra lise bitti şuan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'de Web Tasarım ve Kodlama okuyorum, şimdi diyeceksiniz ne alaka valla bende bilmiyorum, dediğim gibi yeteneklerim ve karekterim beni buraya getirdi tekstilde çalışıp bilişim sektöründe okuyan biriyim.
Hep doğruluıktan dürüstlukten yana olmayı tercih ediyorum. Verdiğim sözü senetmiş gibi sağdık çıkar yapamıycağım işlere söz vermeyen biriyim :) detayları aşağıdaki zaman ağacı kısmına yazmaya devam ediyorum.
Kendi Markalarım

15,09,1985 - 2017
Zaman Ağacım

 
 

15 Eylül 1985

"Doğduğum Gün"

1985 Eylül Ayı Pazar günü İstanbul Sarıyer ilçesinde Dünya'ya gelmişim, ne zorluklarla geldiğimi bilmiyorum ama sanırım o gün benim başıma gelen en anlamlı gün olduğu ortada. Mutluyum güzel bir ailem var, ablam ve bir de kız kardeşim var, evin tek oğluyum :)

 

"İlk Okul Bence Okumak Güzel"

13 Eylül Pazartesi günü okulun açıldığı tarih, tek katlı tüm sınıfların aynı katta olduğu uzunca bir okuldu okulun adı Şehit Üsteymen Ali Büyük Dijle ilköğretim okulu. Okul hayatım iyi notlar ve kötü notlar arasında geçti. Her çocuk gibi benimde bir ilkokul aşkı olmuştur ama hayatının sonu değildi, burada okuduğum okul yıllarım 3 yıl sürdü sonra taşındık sabah 09:00 ile 15:00 arası okuduğum tek okuldu.

13 Eylül 1993

 

1999-2000 Yılları Olması gerek

"İlk iş Hayatım"

İş hayatına kendimi bildim bileli babamla birlikte çalışıyordum ama neyse :) bu sefer başka duygular içindeydim başkasının yanında ve kendi paramı kazandığım bir işti çalışmayı sevmiyordum ama kendi paramı kazanmak hoşuma gitmişti. :)

 

Ben Askere Gidiyorum;

Askere gidiyorum derken; her Türk askerin borcu bende borcumu ödemek için gidiyordum ( borcuma hep sağdığımdır :) ) Acemi Birliği Burdur ulaştırma olarak 28 gün yaptım ondan sonra ver elini Hakkâri Otluca Dağcı Komando olarak askerliğimi yaptım. Usta birliğine giderken KTM yani ATM biz buna asker toplama merkezi diyoruz bir haftada beni Hakkâri’ye ulaştırdılar Askerlik rahat ve konforlu geçti yazın sıcak kışın soğuk olması dışında, eve dönüşümde uçakla bir saatte eve döndüm nasıl bir heyecanla geri döndüm anlatamam. Ama her şey ertesi gün normale döndü Askerlik bitti.

2005 Mayıs 85/2 Tertip Efsane Derler :)

 

2007-2017 Yıllarını da Yazıcam

"Daha Sonra Tekrar Bakın"

Biraz Yoğunluk var .......

Hizmetlerimde Tecrübe Grafiğim

Web Tasarım

90%

SEO optimizasyonu

70%

Mail Hosting

80%

Gömlek Üreticisi

92%

Ismarlama Gömlek

83%

Eğitim Seminerler

70%

3D Moda Tasarım

90%

The most valuable
''Değerli Dostlarım''

Oktay AşcıAstaş - Juki A.Ş.
Ayla AkagündüzSatış,Pazarlama Müdürü
Adalet UlutaşMüzik - Eğitim
Hüseyin ErdoğduUzman Dekarasyon
Ekrem KoşarKoşar Tekstil
MaralSes Sanatçısı
Ayşe LafçıÜlker - Yönetici
Hakan AkkayaDesigner

Benim için söylenenler
Değerli Dostlarımın Söylediklerini Dineyin
Gerçi Daha Birşey Söylemediler :)

Hakkımda Söylemek İstediklerinizi Lütfen Söyleyin

Tabi Fazlada Abartmayın :)

Benim Adreslerim

Erhan Akyol 

Mehmet Nesil Özmen Mahallesi Fatih Cad. No:43 Kat:2 Keresteciler Sitesi 34173 Güngören / İstanbul

Email : erhan@erhanakyol.com.tr

Gsm  : 0553 550 50 10

Pbx    : 0850 550 50 10