×

Mesaj

Sitede posta işlevi geçici olarak kapatıldı, lütfen tekrar deneyin.

3D Moda Tasarım

Dijital Ortamda elbise, gömlek, pantolon, penye, temel giyim eşyaları 360 derece görüntüleyebilceğiniz şekilde tasarlıyorum, hatta ürünlerinizi web sitenizde  en son teknolojileri kullanarak tüm müşterilerinize ürünlerinizi 3 boyutlu gösterebileceğiniz şekilde tasarım yapabiliyorum. Sizlerinde ürünlerinizi Kurumsal web siteleriniz de, E-ticaret siteleriniz de, daha kolay ve daha kaliteli, görünmesini istemez misiniz.

 

Vidya cad 3d Similasyonu

Boyut ve uyum izleme: İdeal kalıp her zaman uymuyor

Doğru, temsili vücut ölçümleri ve şekilleri, 2D özgün modelin temsil edilmesi ve buna karşılık gelen malzeme davranışı, 3D'de boyut ve fit'i etkili bir şekilde izlemek ve fiziksel çalışma adımlarını dijital iş akışlarıyla değiştirmek için önemlidir. Bu hepsi Vidya ile yapılabiliyor.

 

Boyut ve fit optimizasyonu: Bu, bugünün şartlarına gayet iyi uyuyor

Gerçek boyut ve fit ile moda mankenleri başlamak için mükemmel bir yoldur. Özellikle aynı vücut boyutları ve şekilleri fiziksel dünyada, CAD ve 3D terzilerin atışlarında. Bu, temel desenlerini bugünkü "müşteri gövdesine" uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz veya yeni ölçülerle ve hazır bedenlerle gidebileceğiniz anlamına gelir. Vidya'nın verileri, vücut ölçümleri için dünyanın en büyük temsilci veritabanından geliyor.

 

Varyant izleme: İstediğiniz kadar çok model yapabilirsiniz

Renk (kaplama renkleri), malzemeler (doku / elastikiyet / örtü) ve baskılar Vidya ile çabucak değiştirilebilir ve tüm boyutlar için görüntü ve doğrulama yapılabilir. Kalitede büyük bir kazanç - bilgisayarın dışında uygulanamayan bir kalite her zaman gerçeğe yakın görüntü veriyor.

 

Malzemenin seçimi: Renklerinizin, desenlerinizin ve dokularınızın etkisine ilişkin daha hızlı genel bakış

Vidya, kumaş satın almak için tarayıcılar ve moda mankenleri olmadan. Çeşitli (eski) modellerde sunulan malzemeleri test ederek, darbe ve örtüyü netleştirirsiniz - ve Automarker / Autocost ile kumaş gereksinimlerini de en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

İşbirliği: Bir simülasyon daha fazlasını söylüyor

CAD kalıbı ve çiziminde şekil eksiktir ... bu nedenle markanızın boyut ve uyum felsefesi de kısalmaktadır. 3D ile bunu değiştirebilirsiniz, birlikte çalışmaya başlamak için son model gelene kadar beklemek zorunda kalmazsınız.

 

Üretim: Dünyanın her yerinde net bir şekilde iletişim kurun

Yurtdışı üretim ortağınız ayrıca bir model giysisinin nasıl oturması gerektiği konusunda açık bir ifade için minnettar olacaktır. İşbirliği daha hızlı gidiyor ve fiziksel desenle daha az sürpriz yaşayacaksınız - özellikle de moda mankenleri ile aynı boyut ve uygunlukta çalışıyorsanız.

 

Pazarlama / Satış: Kataloga girelim

Artık pek çok model için model ve fotoğraflarda beklemek zorunda değilsiniz. Her alan satış elemanı işini bir dizüstü bilgisayarla yapabilir ve daha önce hiç olmadığı kadar çok varyant gösterebilir - aynı şey, broşürler ve eShoplar için de geçerlidir.

 

Benim Adreslerim

Erhan Akyol 

Mahmutbey Mah. İnönü Cad. No:155-157/1 Kat:3 Özyurtlar Plaza A1 Blok İstoç-Bağcılar/İST

Email : erhan@erhanakyol.com.tr

Gsm  : 0553 550 50 10

Pbx    : 0850 550 50 10