Eğitim için Formu Doldurun Sizi Arayalım


Başvuru Formu

Assyst Eğitimi

Bilgisayar Destekli Kalıp Yaratma Programı

Assyst Eğitimi

Assyst Programı

Assyst Cad Programının kullanım menüsü araştırmalar sonucu oluşturulmuştur. Tüm foksiyonlar tek menü içeriğinden çalıştırılabilir. Versiyon yükseltmelerde menü penceresi sabit kaldığından sadece yeni fonksiyonların menüdeki yeri öğrenilir. Bu nedenler öğrenme süresi kısadır. Her fonksiyon için üst başlığa uygun alt menüler vardır. Menülerin mantıklı bir sıraya göre dizilmiş olmasından dolayı Assyst Cad, CAD/CAM kullanıcıları tarafından en çok terçih edilen ve en kolay öğrenilen sistemdir.

Assyst Programı

Assyst cad, Sıfırdan kağıt ve kalemsiz, T-Shirtten cekete kadar detaylı kalıp yaratma olanağı sağlayan ilk sistemdir. Basamaklı, yuvarlak köşeli, simetrik gibi özel dikiş payı verme fonksiyonları, açma, kapama, çevirme gibi Pens fonksiyonları, özel pili fonksiyonları, dik açılı eğri başlama, çizgi hizasını takip etme, serili bedenleri ekrana çağırıp kıyaslama gibi fonksiyonları sayesinde kullanıcılara elle yaptıkları herşeyi assyst sistem üzerinde yapma imkanı sağlar.
Assyst Eğitimi
Assyst Seri Tablosu

Assyst Serileme Ölçü Tablosu

Assyst Cad, seirleme menüsü hızlı, hatasız ve kolay seri yapmayı sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Seri noktalarında X ve Y yönünde verilecek seri değerleri büyüyen ve küçülen tüm bedenler için aynı anda tek işaretle verilir. Sistem büyüyen ve küçülen bedenlerin değerini otomatik olarak ayırır. Ana kalıpta yapılan tüm değişiklikler doğrudan serili bedenlere aktarılır. Serili baz kalıp parçalandığında parçaların seri orantısı bilgisayar tarafından otomatik olarak hesaplanır. Serili kalıpların çizgileri tüm bedenler için ölçülüp kıyaslama yapılabilir. Yapılan ölçümler ölçü tablosu şeklinde saklanabilir.

Assyst Pastal Yerleştirme

Assyst Lay, kullanıcılara en geniş kapsamlı ve hızlı pastal yerleştirme programı sunar. Tek tuşla tüm kalıplar yerleştirilenebiliceği gibi çarpma çizgisi, sabit blog, grup tanımları yağılabilir, mevcut asortiye tek kalıp veya beden eklemesi yapılabilir, önceden oluşturulmuş bir pastalın yerleşimi başka bir pastala kopyalanabilir, birden çok pastal birleştirilerek yeni pastal oluşturulabilir. Pastalın gramaj, metraj, verimlilik bilgileri ile kalıplara ait açıklayıcı bilgiler ekranda anlık gösterilir.
Assyst Pastal
Assyst Pastal

Assyst Pastal Yerleştirme

Lay Assyst pogramında pastala istenildiği kadar yatay ve dikey rapor çizgileri çizilebilir. Çizgili veya ekoseli modellere ait kalıplar bu rapor çizgileri yardımıyla otomatik yerleştirilip verimli bir pastal hazırlanabilir ve kaliteli bir üretim yapılabilir. Grup tanımları sayesinde birlikte hareket edecek parçalar gruplanarak pastalda tek kalıpmış gibi hareket etmesi sağlanabilir. Sabit blok tanımları sayesinde telalanacak parçalarla telalanmayacak parçalar ayrı gruplar şeklinde aynı pastalda çizilebilir.

Otomatik Pastal Yerleştime

Lay Assyst Local Automarker ile kalıplar pastal ekranında otomatik olarak sistem tarafından yerleştirilir. Assyst Local Automarker programında verilen sürede en iyi yerleşimi yapacak şekilde üstün bir algoritma çalışır. Pastalda elle yapılmış ön yerleşim veya grup tanımı varsa bu tanımlar bozulmadan, otomatik yerleşmesi istenmeyen parçalar varsa yerleşmeyecek parça tanımlayarak, döndürme, çevirme, katlama fonksiyonlarında kısıtlama olmaksızın otomatik yerleşim şekilleri kullanılabilir.
Otomatik pastal yerleşimi


Assyst Eğitimi Alabileceğiniz Kurumlar

Eğitim için Formu Doldurun Sizi Arayalım


Assyst Eğitim Hizmeti

ASSYST EĞİTİM SÜRESİNCE SİZİNLEYİZ

Tekstil Sektörünüzdeki Assyet eğitimi ve Assyst programı satım alma yolculuğunuzun başlangıcından hedeflerinize ulaşana kadar olan süreçte dilediğiniz zaman yanınızdayız..

Gsm : 0553 550 50 10

Pbx  : 0850 550 50 10

İletişime Geçin
Benim Adreslerim

Erhan Akyol 

İsmetpaşa Mah.Ordu Cad.101
Sok.No:65 Pk: 34260
Sultançiftliği / İSTANBUL

Email : erhan@erhanakyol.com.tr

Gsm  : 0553 550 50 10

Pbx    : 0850 550 50 10