Yarın Ne Giysem Sorunu Çözüldü

Hepimizin sorunu olan sabahları günümüzden en az yarım saat çalan, bazen uyumadan önce aklımıza takılan yarın ne giysem sorunsalı. Evet yarın okula gideceğim ne giymeliyim,

yarın işe gideceğim ne giymeliyim, yarın arkadaşlarımla bir kahve içeceğim ne giymeliyim diye uzar, gider. Bizde bu sorunu azıcık olsun rahatlatabilmek için dolabını yenileyenlere, dolabını değiştirmek isteyenlere yeni formüller aradık. Bunları en aza indirerek, markayla kısıtlamadan yaptığımız için hepimize büyük yardımı dokunacağına eminiz. Öncelikle sıradan bir iş gününü ele alalım, artık sizi rahatsız edecek boyutta kafanızı dolduruyorsa,

beyaz gömlek

Beyaz gömlek altına giyilebilecek her şeyle yeni bir mekan oluşturur, fotoğrafta gördüğünüz gibi kot pantolon giyecekseniz, hadi bakalım okula ya da haydi kahve içmeye diyebilir. Fakat biz ise gideceğimiz için genişletiyor ve altını siyah bir pantolonla tamamlıyoruz.


Rahat, oldukça normal beyaz gömlek siyah pantolon işte üst ve alt giyiminiz tamamlandı. Elbette bu bizi yarın ne giysem sorunundan hemen çekip almayacak, bu sebeple kombinimizi genişletiyor altına bir topuklu ayakkabıyla tamamlıyoruz.


Siyah topuklu ayakkabılar( bacak boyunuz kısa ise bilekten bağlamalı olanları tercih etmeyin) birçok kıyafetin altında giysileri şıklaştıran, birçok kombinle uyum sağlayan topuklu ayakkabılar. Modeli tamamıyla size kalmıştır, örneği kalın topuklu göstermemin sebebi gün içinde size yardımcı olacak ve ayaklarınızı zora sokmayacaktır. Bilekten yerine bilek siz yahut daha sivri topuklu tercih edebilirsiniz, istediğimiz görüntünün çok ilerisine gitmeyecektir.


Gelelim elbise bölümümüze. Siyah yahut beyaz tamamen sizin tercihinize kalmış sade bir elbise. Fotoğrafta gördüğünüz gibi üzerine siyah bir deri ceket ve spor ayakkabılarla günlük mod haline alınır. Ya da siyah topuklu ayakkabılar siyah trençkot ile şık, işe hazır görünüm alır. Tabii birkaç takı detayı ile.

Oldukça rahat bir sweatshirt, pazar günlerinin, rahat günlerinin baş tacı olmaya hazır sıradan bir sweatshirt bordo beyaz olması kesinlikle önemli değil, yalnızca model itibari ile bunu seçtik. Son zamanların oldukça yükselişte olan mom pantolon ile rahatlığınıza rahatlık katacaksınız.
Ve bizden söylemesi dolabınızda beyaz spor bir ayakkabı yok ise eğer daha çok yarın ne giysem diye düşünürsünüz :) Umarim yazdıklarımız sizlere bir şeyler çağrıştırmıştır. İyi günlere...

Benim Adreslerim

Erhan Akyol 

Mehmet Nesil Özmen Mahallesi Fatih Caddesi No:43 Kat:2 (Ünsal İş Merkezi) Keresteciler Sitesi 34173 Güngören / İstanbul

Email : erhan@erhanakyol.com.tr

Gsm  : 0553 550 50 10

Pbx    : 0850 550 50 10