Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ?

Kuaförlere ve güzellik salonlarına tonlarca para harcamadan, kimyasallardan uzak durarak yüzümüzü, cildimizi pürüssüzleştirmek için cilt bakımı nasıl yapılır?

Öncelikle makyaj kullanımına dikkat etmek çok önemli uyumadan önce makyajı silmek çok çok daha önemli. Madde ve sırayla nasıl yapılacağını öğreneceğiz.

CİLT BAKIMI NASIL YAPILIR

Temizleme ve tonikleme

Herhangi bir temizleme suyuyla yahut ona hiç ihtiyaç duymadan pamuğun üzerine esas gül suyu dökebilir ve yüzünüze hafifçe masaj yaparak silebilirsiniz.

Akneden sivilcelerden arınma

Siyah noktaları tek tek sıkmaya uğraşmak yerine siyah noktayı yumuşatmak ve onun birkaç hafta içinde çıkacağını bilmek daha sağlıklı bu sebeple bir krem yardımıyla bunu yapabilirsiniz.

Maskeler

Biliyoruz ki son zamanlarda bindir çeşit maske piyasaya sürüldü fakat birçoğuna güvenemiyoruz. Kil maskesi, avokado maskesi, salatalık maskesi yani dolabınızda bulunan herhangi bir sebzenin faydasını öğrenerek yüzünüze istediğini verebilirsiniz.

Cilt bakımının nasıl yapıldığını öğrendikten sonra daha özgüvenli daha sağlıklı bir bedene kavuşmuş oldunuz, maskelerin nasıl yapıldığına dair sohbetlerimiz ileriki günlerde devam edecek.

Benim Adreslerim

Erhan Akyol 

Mehmet Nesil Özmen Mahallesi Fatih Caddesi No:43 Kat:2 (Ünsal İş Merkezi) Keresteciler Sitesi 34173 Güngören / İstanbul

Email : erhan@erhanakyol.com.tr

Gsm  : 0553 550 50 10

Pbx    : 0850 550 50 10