Kişiye Özel Ismarlama Gömlek

Kişiye Özel Gömlek

Ismarlama Gömlek bir erkeğin Olmazsa olmaz şık elbisesidir. Erkek gömleğini giydiğinde eğer O kişiye özel Gömlek dikilmişse üzerinde omuzları dik, göğüs ve bel hatları oturan fizik yapısını ortaya koyan şık bir görüntü elde edebileceği ısmarlama gömlek olur. Kişiye özel gömlek insanın vücut ölçüleri alınarak Kişiye özel tasarım yapılarak dikilir.

Ismarlama gömlek Neden Giyilir ?

Fiziği Düzgün erkeklerde :
Fiziğini ön planda tutmak giyinmiş oldukları takım elbisenin altında yakalarının dik durması işlerine iş güçlerine güç ve kariyerlerine kariyer katmak için çok önemli bir sebeptir.


Fiziği Normal Olmayan erkekler :
Genelde fiziği düzgün erkeklere istinaden tam tersi yakaların daha ufak olmalarını tercih ederler boyun mesafeleri kısa oldukları için sağa sola dönerken rahatsız olmamak için. Ayrıca ısmarlama gömlek tercih etmeleri normal piyasa gömleğine göre ısmarlama gömlek vücut ölçülerine göre olduğunda Omuzları aşağı düşmüyor, kol boyları kişinin koluna göre ayarlanıyor ve göbek kısmı Akyol Gömlek'e özel kalıp teknikleri ile vücut anatomisi değerlendirilerek kişiye özel kalıp çıkartıldığı için fiziği normal olmayan erkeklerin daha çok tercih sebebi oluyor.

Ismarlama Bayan Gömlek :

Bayan ısmarlama gömlek ise ihtiyaç sebeplerine göre oluyor genelde resmi kurumlardaki bayanlar öğretmenler şıklıklarına şıklık katmak için en ideal ve kurumsal ısmarlama gömlek tercih sebepleridir.

Hediye ısmarlama gömlek :

Bir babaya, bir erkek sevgiliye ismini veya isimlerinin baş harflerini özenle nakış işlenerek yazdırılıp özel hediye paketlerinde hediye edilmesi ayrıca bir gelinin damada damatlık gömleği yaptırarak gömleğin için evlendikleri tarihleri yazdırması ve isimlerinin baş harflerini yazdırması en mütevazi ve unutulmayacak hediye alanlarından bir tanesidir.

Kişiye özel gömlek tasarımı :

Kişinin kendi zevkine göre değerlendirilip kendi tasarımını kendisi anlatmasıyla kaliteli işçilik ile dikilerek hizmet alanlarımızdan birisidir.

Sizlerde Kendinize Özel Gömlek Ürettirmek isterseniz Bizi arayın ofisinize gelip sizi ziyaret edelim.

Ismarlama Gömlek İstermisiniz ?


Gömlek Ölçüsü Nasıl Alınır ?

Dikkat edilmesi gerekenler ?

Gömlek ölçüsü her hangi bir terzi mezurası ve bir kişinin yardımı ile alınabilir. Vücut ölçülerini alırken mezurayı ne çok serbest nede çok sıkı olucak şekilde hafif gergin tutmanız yeterli olucaktır. Mezurayı ölçü aldığınız yerlerde bel kısmında nefesinizi serbet bırakmanız gerekir, göğüs ölçünüzü alırkende derin nefes alarak ölçü almanız yeterli olucaktır.
Yaka Ölçüsü Nasıl Alınır ?
Yaka ölçüsünü alırken mezuramızı yakanın oturacağı  yerde tutuyoruz  boynun en geniş kısmında çok sıkı nede çok bol olacak şekilde Yaka ölçüsünü alıyoruz.Eğer bolluk derecesinden emin olmak için mezuranın içinde bir parmağımız kalacak şekilde bolluk derecesini ayarlayabiliriz…
Omuz Ölçüsü Nasıl Alınır ?
Omuz ölçüsünü alırken yapmamız gereken gömleği nasıl durmasını istediğimize karar vermektir. Gömleğin omzunu düşürüp düşürmemek gibi . düzgün bir omuz ölçüsü için mezurayı omuz kemiği bitiminden omuz formuna göre diğer omuz kemiğine kadar mezurayı tutarak omuz ölçüsünü almış oluyoruz.
Kol Boyu Ölçüsü Nasıl Alınır ?
Kol boyunu alırken omuz kemiği bitiminden kolun tepe başlangıç noktasından mezurayı el kemiğinin ortasına kadar düz bir şekilde getirerek kol boy ölçüsünü almış oluyoruz.
Boy Ölçüsü Nasıl Alınır ?
Gömlek Boy Ölçüşünü alırken boyun kemiğinin üstünden başlayıp kolun tepe başlangıç noktasından göbeğin üzerinden geçirip fermuar hizasına kadar  getirerek gömlek boy ölçüsünü almış oluyoruz.
Göğüs Ölçüsü Nasıl Alınır ?
Göğüs ölçüşünü alırken mezuranın tam koltuk altınıza oturması gerekiyor. Mezuraya arka ve  ön kısımdan baktığınızda bolluk olmaması gerekir. Tam göğüs uçları üzerinden düz bir şekilde mezurayı tutarak göğüs ölçüsünü almış oluyoruz.
Göbek Ölçüsü Nasıl Alınır ?
Göbek ölçüsünü alırken mezurayı tam göbek deliği hizasından düz bir şekilde mezurayı tutarak göbek ölçüsünü almış oluyoruz. Mezuraya arka ve ön kısımdan baktığınızda bolluk
olmaması gerekir.
Basen Ölçüsü Nasıl Alınır ?
Basen ölçüsünü alırken gömlekten bağımsız olarak basenin en geniş yerinden düz bir şekilde mezurayı tutarak basen ölçüsünü almış oluyoruz. . Mezuraya arka ve  ön kısımdan baktığınızda bolluk  olmaması gerekir.
Bilek Ölçüsü Nasıl Alınır ?

Bilek ölçüsünü alırken bileğimizin en ince yerinden mezurayı bileğimizin etrafında bir tur attırarak bilek ölçüsünü almış oluyoruz..

Pazu Ölçüsü Nasıl Alınır ?

Pazı ölçüsünü alırken kolumuzu güç gösterisi gibi yaparcasına büküp  pazının en geniş yerinden mezurayı bir tur döndürerek pazı ölçüsünü almış oluyoruz..

Ismarlama Gömlek İstermisiniz ?


Ismarlama Gömlek Hizmeti

Ismarlama Gömlek Giyindiğiniz Sürece Sizinleyiz

Gömleğiniz kumaş aşamasından istediğiniz memnuniyetinize ulaşana kadar olan süreçte dilediğiniz zaman yanınızdayız..

Gsm : 0553 550 50 10

Pbx  : 0850 550 50 10

İletişime Geçin
Benim Adreslerim

Erhan Akyol 

Mehmet Nesil Özmen Mahallesi Fatih Cad. No:43 Kat:2 Keresteciler Sitesi 34173 Güngören / İstanbul

Email : erhan@erhanakyol.com.tr

Gsm  : 0553 550 50 10

Pbx    : 0850 550 50 10